Кухня є центром у нашому повсякденному житті. І, як із Попелюшкою і туфелькою,  тут має бути ідеальний збіг у всьому. Для цього необхідне гарне планування, в якому зберігання харчових продуктів відіграє ключову роль. Модульна концепція Side-by-Side центру свіжості Liebherr пропонує безліч варіантів, які допоможуть вам знайти ідеальне рішення щодо вашого особистого простору для зберігання продуктів.

Центр свіжості Liebherr: безліч можливих комбінацій для ваших потреб

Комбінуйте різні пристрої на свій смак у центрі свіжості Liebherr

Для індивідуалістів: комбінація холодильника, морозильника, BioFresh та винної шафи Liebherr

Індивідуалізація і кастомізація — ключові теми стенду Liebherr на IFA 2018. І це не випадково, адже персоналізація побутової техніки та її точна відповідність потребам користувача (як з боку дизайну, так і з боку технічних характеристик) — сучасний тренд, який не можна ігнорувати.

Що є центр свіжості Liebherr? Це пристрої з широким діапазоном функціональних можливостей, які можна об’єднати, щоб сформувати модульну одиницю. Усі прилади фірми Liebherr, позначені “Side-by-Side”, можуть бути об’єднані один з одним для створення індивідуального центру зберігання харчових продуктів. При цьому ваша уява не обмежується!

Ваші побажання та вимоги визначають налаштування. Чи хотіли б ви мати різноманітне харчування, завжди свіже та в межах досяжності? Відмінним рішенням може бути комбінація інтегрованої морозильної камери, холодильника та пристрою з технологією BioFresh. Якщо ви також полюбляєте вино, чому б не доповнити свій центр свіжості винною шафою Liebherr?

Більше місця для вашої їжі

Ергономічне диво, що поєднує морозильну камеру, винну шафу та BioFresh

Ергономічне диво, що поєднує морозильну камеру, винну шафу та BioFresh

Господарі з більш вибагливим рівнем споживання їжі, такі як великі сім’ї, можуть користуватися великою кількістю простору, яку пропонує центр свіжості. Поєднуючи кілька пристроїв, у вас буде значно більше місця для зберігання продуктів. Залежно від наявного простору на кухні, ви можете об’єднати поруч будь-яку кількість морозильних та холодильних камер і винних шаф. Вся необхідна кількість їжі зберігається в одному місці і в оптимальних умовах.

Привабливий дизайн і інноваційні технології

Приклад використання фасадів з нержавіючої сталі

Ви цінуєте візуально привабливий дизайн кухні? Розмір центру свіжості Liebherr — це не єдине, що приковує загальні погляди. Попри те, що центр свіжості складається з окремих приладів, він утворює естетично приємну гармонічну композицію і ідеально інтегрується у вашу кухню. На додаток до цього, ви користуєтеся багатьма функціями, які допомагають зробити ваше повсякденне життя легшим та ефективнішим. Наприклад, завдяки технології NoFrost вам більше ніколи не доведеться розморожувати морозильну камеру.

До речі, якщо ви хочете, щоб ваш вбудований центр свіжості не ховався за меблевим фасадом, а став важливим елементом дизайну кухонного простору, для цього можна використовувати фасади з нержавіючої сталі.

Дізнайтеся більше про варіанти комбінації в нашому відео:

Що слід враховувати, поєднуючи прилади?

Концепція центру зберігання продуктів Liebherr вас приваблює, але ви все ще ставите собі питання, що необхідно розглянути з технічної точки зору? Установка центру свіжості майже не відрізняється від одного пристрою. Кожен з приладів центру свіжості встановлюється у свою окрему нішу. Різні моделі Liebherr можна легко поєднати, якщо дозволяє вільне місце.

Єдине, на що слід звернути увагу, це встановлення пліч-о-пліч двох приладів з кардинально різною температурою (-18 градусів в морозильній камері та +4 в холодильній камері) — необхідно пам’ятати про можливість появи конденсату між ними. Щоб уникнути можливість псування меблів, Liebherr передбачив спеціальний обігрів бічних та верхніх стінок своїх приладів. Обігрів унеможливлює утворення конденсату і тим самим зберігає цілісність меблів. А отже, всі прилади та кухонні меблі ідеально та постійно захищені. Тут ви знайдете путівник по створенню свого центру свіжості.

У вас виникли питання щодо встановлення центру свіжості? Будь ласка, напишіть нам на Facebook. Будемо раді відповісти!