Холодильник — один з небагатьох побутових приладів, яким ми користуємося щодня. Тому зручність використання і продуманість інтер’єру грають важливу роль. Під час розробки пристроїв Liebherr завжди дотримується правила: форма визначається змістом. А це означає, що на найбільшу увагу приділяють зручному зберіганню та охолодженню, тому всі деталі інтер’єру і технічні рішення спрямовані на його рішення.

Особливості інтер'єру техніки Liebherr

Гнучкість і здатність підлаштовуватися під потреби користувача — один із проявів вищезазначеного правила. Чому це важливо? Тому що продукти та напої які ми споживаємо відрізняються за формою і розмірами. Від маленьких залізних баночок із солодкою газованою водою до об’ємних трилітрових бутлів з соліннями, від тюбиків з соусами до динь і кавунів.

Інтер’єр приладів Liebherr розроблявся аби бути гнучким

У пристроях Liebherr пропонується ряд функцій, аксесуарів і технологій, які допоможуть оптимізувати простір для зберігання:

  • Полиця, яка складається. Це дві половинки, які можна розмістити одна під одною, що дозволяє зменшити у 2 рази її глибину, і розмістити під нею нестандартні чи високі предмети. Можна розташовувати на будь-якому рівні усередині холодильної камери.
  • Полиця з подвійним призначенням. Вона розташована над зоною BioFresh та може вирішити відразу дві задачі: зберігання стандартних продуктів або розміщення пляшок. Скляна поверхня використовується у стандартному режимі, а за необхідності охолодити пляшки, її можна зняти й заховати під іншу полицю.
Полиця з подвійним призначенням

Полиця з подвійним призначенням

  • Мінімальний крок зміни висоти дверних полиць дозволяє розмістити їх найоптимальнішим чином.
  • VarioSafe — контейнер всередині холодильної камери, призначений для зберігання невеликих предметів, наприклад баночок з йогуртами або тюбиків з соусами. Може бути встановлено на будь-якій висоті. Крім того можна регулювати розташування нижньої частини контейнера, тим самим змінювати його місткість.
Контейнер VarioSafe

Контейнер VarioSafe

  • VarioSpace — система, яка застосовується аби максимально використати простір у морозильній камері. Забезпечує можливість розміщення в ній великих продуктів, які не вміщаються у стандартний контейнер. VarioSpace стала результатом відразу декількох особливостей. По-перше, всередині морозильних камер Liebherr відсутні випарники. По-друге, усі полиці і ящики легко витягуються.
  • VarioBox — закриті дверні контейнери, відмінно підходять для зберігання невеликих предметів, та можуть бути розміщені на будь-якій висоті. Зручно знімаються і можуть бути використані для подачі продуктів на стіл. Якщо на полиці у дверях під VarioBox необхідно розмістити нестандартну високу пляшку, тоді один з контейнерів можна витягти.
  • FlexSystem — система організації зберігання продуктів у зонах свіжості BioFresh і BioCool. Дуже гнучка у використанні та може бути налаштована для розміщення найрізноманітніших продуктів.
Система організації продуктів FlexSystem

Система організації продуктів FlexSystem

  • Лоток для яєць з можливістю регулювання. Розмір лотка можна змінювати, тим самим збільшуючи його місткість. Аксесуар забезпечує зберігання до 20 курячих або 28 перепелиних яєць.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у вас виникли питання щодо особливостей інтер’єру техніки Liebherr або ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.