Прилади Liebherr у 2018 році стали переможцями споживчої експертизи від німецького журналу Stiftung Warentest.

У березневому випуску Stiftung Warentest (03/2018) були відзначені відразу три прилади Liebherr. Вбудований комбінований холодильник-морозильник ICBP 3266 отримав оцінку «добре», а окремо стоячий холодильник-морозильник CN(ef) 4315 став найкращим у своєму класі з оцінкою 1,6. Також серед кращих комбінована модель CNP(el) 4813. Загалом випробування проходили близько 30 приладів різних виробників.

Прилади Liebherr — переможці Stiftung Warentest

Вбудований холодильник-морозильник Liebherr ICBP 3266

Для техніки Liebherr висновок експертів був очевидним: саме так виглядають переможці. Цього року компанія Liebherr Domestic Appliances, як професіонал в розробці і виробництві холодильного та морозильного обладнання, знову досягла найвищих рейтингів. Незалежне німецьке видання Stiftung Warentest підтвердило відмінну продуктивність холодильників-морозильників Liebherr. Найважливішими критеріями оцінювання експертизи від Stiftung Warentest були енергоспоживання, ергономіка, стабільність температури для зберігання, охолодження та заморожування, поведінка у разі несправності, рівень шуму та вібрації.

Моделі переможці

Серед окремо стоячих приладів перше місце посів холодильник-морозильник Liebherr CN(ef) 4315 з найкращою оцінкою 1,6. Ключовими факторами перемоги стали його відмінна енергоефективність та продуктивність за критеріями шуму та вібрації. До речі, модель відноситься до інноваційної серії пристроїв BluPerformance.

Для окремо стоячих моделей маленькі літери у назві використовуються для визначення кольору/матеріалу виконання та не впливають на технічні характеристики. Наприклад, CNP 4813 — комбінований холодильник у білому, а CNPel 4813 — повний аналог попередньої моделі, але сріблястого кольору. Іноді малі літери укладають в дужки — це означає, що інформація відноситься до моделей усіх кольорів. Наприклад, у моделі CNP(el) 4813 один великий ящик для фруктів і овочів. Ця інформація відноситься як до білої, так і до сріблястої моделі.

Liebherr CNP(el) 4813 отримала оцінку «добре» за надійність роботи навіть в умовах підвищеної температури навколишнього середовища. Також гідно була оцінена температурна стабільність моделі (здатність підтримувати задану температуру, по всьому внутрішньому простору). За цим параметром пристрій одержав оцінку «дуже добре». Загалом, у цьому випробуванні CNP(el) 4813 проявив себе як першокласний комбінований холодильник, з високим рівнем енергоефективності та ергономіки.

Комбінований холодильник-морозильник Liebherr CNPel 4813

Комбінований холодильник-морозильник Liebherr CNPel 4813

Інтегрований холодильник-морозильник Liebherr ICBP 3266 з зоною свіжості BioFresh посів перше місце у категорії вбудованих приладів. Він підкорив членів журі надійним охолодженням та заморожуванням, тихою роботою та концепцією безпеки у вигляді сигналізації під час підвищення температури та при відчинених дверцятах. Крім того, прилад отримав додаткові бали за своє чітке та гнучке внутрішнє обладнання та телескопічні направляючі, які забезпечують максимум комфорту під час використання контейнерів BioFresh.

Про Stiftung Warentest

Результати незалежного тестування Stiftung Warentest являються важливою складовою, яке впливає на рішення покупців більше ніж 50 років. У таких експериментах продукти та послуги тестуються відповідно до наукових методів. Stiftung Warentest, без перебільшення, є найважливішою і найвпливовішою тестовою організацією в Німеччині. Оцінка холодильної та морозильної техніки відбувається за 5-бальною шкалою: дуже добре (0,5 — 1,5), добре (1,6 — 2,5), задовільно (2,6 — 3,5), посередньо (3,6 — 4,5), незадовільно (4,6 — 5,5).

Бажаєте отримати більше інформації про переможців експертизи? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook. Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, або поділіться цією статтею в соціальній мережі Facebook, Twitter або інших з переліку нижче. Дякуємо Вам!