Багато жінок, і навіть деякі чоловіки, роблять це… Вони зберігають косметику в холодильнику!

Чи можна зберігати косметику в холодильнику?

Згідно з відомою приказкою, природна краса йде зсередини. Проте, для тих, хто бажає її підкреслити й доглядати за шкірою обличчя, губами та нігтями, а також для тих, хто хоче побалувати себе, доступний широкий вибір косметичних засобів.

Ми всі знаємо, що їжа в холодильнику зберігається довше, ніж в інших місцях. Це відбувається через те, що при низькій температурі хімічні процеси в продуктах проходять повільно. Дізнаємося, чи стосується це правило для косметики.

Зараз більшу частину промислової продукції необов’язково зберігати в прохолодному місці. Цілком допускається температура до 40 °C. На виробництвах проводяться тести на стійкість кінцевого продукту до тепла чи холоду, перед тим як засіб потрапить на вітрини магазинів і бутиків. Особлива роль відводиться процесу охолодження і подальшого розморожування засобів. Але бувають випадки, коли косметика псується. Наприклад, при підвищеній температурі губна помада стає м’якою і починає плавитися. Щоб запобігти появі подібних ситуацій, багато людей вважають за краще зберігати засоби догляду в холодильнику навіть тоді, коли це не вказано у рекомендаціях виробника.

Натуральну та органічну косметику ручної роботи, яка не містить в своєму складі консервантів, необхідно зберігати у холодній температурі, щоб зберегти її природну свіжість. Навіть парфуми та дезодоранти відправляють на охолодження. В цьому є очевидна перевага: в спекотний літній день вони чудово освіжають шкіру.

Холодильник для зберігання косметики

Модель міні-холодильника Liebherr CMes 502 ідеально підходить для зберігання косметики

Модель міні-холодильника Liebherr CMes 502 ідеально підходить для зберігання косметики

Побутовий холодильник без проблем впорається зі зберіганням засобів догляду. Для додаткової зручності тюбики та баночки краще помістити в окрему ємність. В холодильниках Liebherr для цього відмінно підходять контейнери VarioBox і VarioSafe. Вони дозволяють зберігати косметику якомога далі від продуктів і швидко знайти потрібний засіб.

В якості окремого пристрою для зберігання засобів догляду чудово підійде міні-холодильник Liebherr CMes 502. Незалежно від того, косметика ручної роботи або фабричного виробництва, Liebherr пропонує компактний і стильний пристрій, в якому створюються оптимальні умови для її безпечного та тривалого зберігання.

Завдяки розміру й елегантному дизайну холодильник стане відмінним доповненням інтер’єру. Регульовані по висоті полиці дозволяють легко і зручно розташувати баночки, пляшечки та тюбики будь-яких розмірів — вони завжди знаходяться під рукою. Пристрій оснащений світлодіодним освітленням з окремим вимикачем і можливістю регулювати яскравість. Додаткову безпеку зберігання надає вбудований замок. Корпус пристрою виготовлено з нержавіючої сталі із захисним покриттям SmartSteel.

Крім того, рівень шуму приладу складає всього 35 дБ (А), що забезпечує його тиху роботу.

А як ви зберігаєте косметику? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook.