Шукаєте морозильну камеру для гаража, балкона або веранди? Прилади Liebherr, забезпечені технологією FrostProtect — найкраще розв’язання такого питання.

Технология FrostProtect від Liebherr

Морозильні камери Liebherr оснащені технологією FrostProtect здатні працювати в екстремальних умовах.

Економія й ефективне використання кухонного простору — “маст хев” кожної господині. А морозильна камера — безперечно пристрій дуже корисний, але оскільки вона призначається для тривалого зберігання продуктів, то використовується рідше, ніж холодильник. У зв’язку з цим, в разі нестачі місця на кухні, морозильна камера — один з перших претендентів на переїзд на балкон або в гараж. Проте задумавши встановити морозильну камеру в такому місці, необхідно подбати про те, щоб температура довкілля підходила для її коректної роботи. Адже будь-який побутовий холодильник або морозильник вимагає дотримання певних кліматичних умов. Так було до того, як Liebherr розробили прилади, оснащені технологією FrostProtect.

Детальніше про кліматичні класи, а також про те, що ще необхідно враховувати при виборі місця для встановлення холодильника, ми писали в цій статті.

Опис технології FrostProtect

Технологія FrostProtect забезпечує додаткову стійкість морозильних камер Liebherr до низьких температур довкілля, аж до -15°C. При температурі нижче -15°C система безпеки відключає морозильну камеру, так як подальше охолодження вже не вимагається. Перепади нижчі за це значення вже ніяк не впливають на якість продуктів.

Для досягнення таких результатів необхідні були тривалі випробування і модифікація приладів. Крім численних експериментів, в кліматичній камері були внесені зміни в систему охолодження і управління. Спільно з виробниками компресорів було модифіковано «серце» приладу: компресор. Також скориговано функціонал електроніки, яка раніше блокувала роботу пристрою при навколишній температурі нижче 0°C.

Переваги для користувача

Технологія FrostProtect розширює можливості морозильних камер Liebherr і дозволяє розмістити їх в неопалюваних приміщеннях, де раніше це зробити було неможливо. Завдяки передовим технологіям Liebherr морозильну камеру можна встановити в гаражі, на дачі, балконі, веранді або в іншому підсобному приміщенні, не побоюючись за ефективність її роботи.

Важливо! Приміщення повинно бути сухим і захищати пристрій від вітру, дощу, граду та інших погодних впливів. Повинні виконуватись умови електричної та пожежної безпеки.

Навіщо морозильна камера за мінусової температури?

Здавалося б, навіщо використовувати морозильну камеру, якщо в неопалюваному приміщенні може бути температура нижче нуля? Річ у тім, що її значення може постійно змінюватися, що негативно позначиться на якості заморожених продуктів. Наприклад, зимової ночі на закритій веранді може бути мінус, а днем ​​під впливом сонячних променів — близько 0°C, або навіть плюс. Після подібних перепадів продукти можуть нанести шкоду чи небезпеку для організму людини.

Незалежно від навколишньої температури в морозильній камері Liebherr з технологією FrostProtect буде підтримуватися стабільна температура, за якої продукти будуть зберігатися максимально довго.

Важливо! Можливість функціонувати при мінусовій температурі, а також здатність переносити коливання напруги від 187 В до 254 В роблять морозильні камери Liebherr надійними та невибагливими помічниками.

Морозильні камери Liebherr — надійні помічники

Морозильні камери Liebherr — надійні помічники

Чому не змінився кліматичний клас?

Кліматичні класи — це міжнародні норми, які не можуть бути змінені стараннями одного виробника. Тому технологія FrostProtect не веде до зміни кліматичного класу приладів. Вона дозволяє застосовувати морозильні камери за температур, що виходять за межі цих класів.

Наприклад, більшість морозильних камер Liebherr мають універсальний кліматичний клас SN-T. Вони підходять для роботи за температури довкілля від +10°C до +43°C. Завдяки FrostProtect діапазон допустимих температур було розширено від -15°C до +43°C, але кліматичний клас при цьому залишився без змін.

Морозильна скриня Liebherr GTP 2756

Морозильна скриня Liebherr GTP 2756

Асортимент

Важливо! До 2018 року на територію України могли постачатись моделі без технології FrostProtect. Щоб переконатися, чи розрахований пристрій на роботу за мінусової температури довкілля:

  1. Перевірте інформацію в інструкції. У пункті «1.2 Область застосування пристрою» має бути інформація про те, що безвідмовне функціонування приладу забезпечується за температури довкілля не нижче -15 °C.
  2. Якщо інструкція недоступна (наприклад загублена), то зверніть увагу на серійний номер. Якщо серійний номер починається на «49.800.» або більше, то це говорить про те, що морозильна камера зроблена після 31.12.2017. Такі моделі забезпечені технологією FrostProtect.

На даний момент технологія FrostProtect впроваджена в наступних моделях.

Малогабаритные морозильные камеры: 

Морозильні камери:

Морозильні скрині:

GP 1486

GP 2033

GT 2122

GP 1476

GP 2433

GT 2132

GPesf 1476

GP 2733

GT 2632

GP 1376

GT 3032

GP 1213

GT 3622

G 1213

GT 3632

Gbe 1213

GT 4232

G 1223

GT 4932

Gsl 1223

GT 6122

GX 823

GTP 2356

GTP 2756

GTP 3126

GTP 3156

GTP 3656

GTP 4656

 

Детально ознайомитися з асортиментом морозильних камер та скринь Liebherr, забезпечених технологією FrostProtect, можна за посиланням.

Якщо у вас виникли питання щодо моделей з технологією FrostProtect або ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.