Переваги холодильників Side-by-Side від Liebherr

Side-by-Side модель Liebherr SBSbs 8673

Який холодильник краще підходить для зберігання великих запасів продуктів? Якщо у вас простора кухня, то варто звернути увагу на моделі Side-by-Side, які є практично в два рази ширшими за звичайні окремо стоячі прилади. Крім значного об’єму, в них також є і інші корисні переваги. Саме про них і піде мова в нашому сьогоднішньому огляді.

Термін Side-by-Side буквально перекладається з англійської мови як «пліч-о-пліч», що відображає принцип конструкції холодильника, який зовні нагадує двостулкову шафу. Однією з головних особливостей таких приладів є те, що камери розташовані поруч, а не одна над одною, як в традиційних моделях. У більшості випадків ліворуч знаходиться морозильна камера, а праворуч  холодильна.

Вперше такі прилади з’явилися в середині минулого століття в Америці у великих заміських будинках. Просторі кухні, повільний спосіб життя і відсутність необхідності частих поїздок за продуктами стали основними причинами для створення містких і зручних холодильників Side-by-Side. Згодом, завдяки своїм перевагам, вони стали популярними й в інших країнах.

Переваги холодильників Side-by-Side від Liebherr

Місткість

Великий об’єм  головний критерій вибору холодильників Side-by-Side. Вони однаково підходять як для великої родини, так і для тих, хто вважає за краще купувати та заготовляти продукти про запас. У розпорядженні споживача є понад 600 літрів корисного простору, що в два рази більше, ніж в класичних приладах.

Великий об’єм — очевидна перевага холодильників Side-by-Side від Liebherr

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8663

Варто відзначити, що в порівнянні з аналогічними моделями, холодильники Side-by-Side від Liebherr мають повнорозмірну морозильну камеру шириною 60 сантиметрів, яка дозволяє зберігати великогабаритні продукти.

Зручність

Розташування холодильної та морозильної камер гарантує зручне розміщення продуктів і оптимальний огляд внутрішнього простору. А великий об’єм відкриває безліч можливостей. Наприклад, деякі моделі оснащені льодогенератором, спеціальною зоною свіжості, а також відділенням для зберігання вишуканого вина.

Легке транспортування і збірка

Холодильники Side-by-Side від Liebherr являють собою комбінацію з двох незалежних приладів, кожен з яких можна перевезти окремо. Таке рішення гарантує легке транспортування навіть на сходових прольотах та у вузьких коридорах. Складові Side-by-Side досить просто збираються в єдину комбінацію, а регульовані ніжки дозволяють оптимально вирівняти холодильник відносно підлоги та кухонних меблів.

Роздільне охолодження

Завдяки тому, що Side-by-Side від Liebherr складається з двох приладів, кожна його частина працює незалежно від іншої, оскільки володіє власною системою охолодження з окремим компресором. У разі необхідності можна використовувати тільки одну камеру. Наприклад, перед відпусткою доцільно відключити холодильну камеру, що ніяк не вплине на морозильну камеру.

Ще однією перевагою повної незалежності складових частин є можливість роздільного їх використання. Якщо раптом знадобитися розділити прилад на холодильну і морозильну камери і встановити їх в різних приміщеннях, то це ніяк не зашкодить ефективності їх роботи.

Захист від змішування ароматів

Конструкція Side-by-Side виключає можливість повітрообміну між відділеннями. Тому, наприклад, аромат від сиру, розміщеного в холодильній камері, ніяк не вплине на продукти в морозильній камері.

Автоматичне розморожування

У всіх холодильниках Side-by-Side від Liebherr передбачено автоматичне розморожування. У морозильній камері використовується NoFrost, а в холодильній  крапельна система.

Чому в холодильній камері крапельна система розморожування?

У моделях Liebherr здебільшого технологія NoFrost передбачена тільки в морозильній камері, оскільки вона більше підходить для зберігання заморожених продуктів. Застосування автоматичної крапельної системи розморожування в холодильній камері дозволяє створити кращі умови для зберігання свіжих продуктів. Підтримується вище рівень вологості, через це продукти повільніше всихають. Продукти не обвітрюються, довше зберігають корисні властивості, смак і апетитний зовнішній вигляд.

Зберігання великогабаритних продуктів

Система VarioSpace — зручне зберігання великогабаритних продуктів

VarioSpace: єдиний простір морозильної камери

Знімні полки й висувні контейнери дозволяють легко варіювати корисний простір, тому ви можете зберігати в морозильній камері великогабаритні продукти, наприклад, великий торт.

Зручне керування

За допомогою електронного управління можна легко встановити температуру та активувати необхідні функції холодильника.

Рівномірний розподіл температури

Система PowerCooling забезпечує швидке охолодження свіжих продуктів і підтримку рівномірної температури усередині холодильної камери. У моделях покоління BluPerformance система PowerCooling додатково забезпечена повітряним фільтром. Завдяки цьому поява сторонніх запахів зводиться до мінімуму.

Можливості для зберігання продуктів

Секція BioFresh

Регулятор вологості в камері BioFresh

Холодильники Side-by-Side обладнані найпередовішими технологіями зберігання продуктів: BioFresh і BioFresh-Plus.
Зона свіжості BioFresh підтримує оптимальне поєднання температури (трохи вище 0 градусів) і вологості. Поєднання цих факторів дозволяє створити унікальний мікроклімат, який дозволяє зберігати їжу до 3-х разів довше, ніж у звичайній камері. Крім того, рівень вологості можна регулювати в залежності від типу продуктів.
Контейнер BioFresh-Plus надає ще більше можливостей. У ньому можна встановити температуру -2°C, що забезпечує ідеальні умови для зберігання риби та морепродуктів.

Автоматичний льодогенератор

Автоматичний льодогенератор IceMaker

Автоматичний льодогенератор IceMaker

Любителям смузі й прохолодних напоїв сподобаються моделі Side-by-Side з автоматичним льодогенератором. Завдяки йому в спеціальному контейнері завжди буде необхідна кількість льоду.

Дизайн

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8473

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8473

Side-by-Side моделі Liebherr відповідають найвищим критеріям дизайну завдяки поєднанню кращих матеріалів (першокласна нержавіюча сталь, натуральне дерево,  точна електроніка і вишукані елементи серії GlassLine з загартованого скла) і класичних контурів.

Біла сталь або стильна чорна “нержавійка” будь-який Side-by-Side холодильник Liebherr стане справжнім витвором мистецтва на кухні.

Ми надаємо велике значення кожній, навіть найменшій, але вирішальній деталі — як у питаннях технологій, так і у питаннях стилю. Запатентована фірмова ручка Liebherr є прикладом нашого безкомпромісного ставлення до функціональності і дизайну продукції. Сама її алюмінієва конструкція — особливо ергономічна, а складний механізм дозволяє легко відкривати двері холодильника. Вишуканий та продуманий дизайн надає продуктам ідентичність та робить їх унікальними.

Відмінну якість і елегантність продукції Liebherr багаторазово підтверджено незалежними інститутами. Наприклад, модель SBSes 8663 — володар престижної нагороди Reddot Award.

Кліматична секція для зберігання високоякісного вина

Для справжніх шанувальників вина в нашому асортименті є ексклюзивна модель зі спеціальною кліматичною секцією. У холодильнику Liebherr SBSes 8486 є відділення з двома незалежними температурними зонами для зберігання високоякісного вина, в якому створюється клімат, що відповідає умовам традиційного винного погреба.

Liebherr SBSes 8486

Унікальна модель Liebherr SBSes 8486. Має холодильну камеру, зони свіжості BioFresh і BioFresh-Plus, морозильну камеру, автоматичний льодогенератор і секцію для зберігання вина.

Холодильники Side-by-Side від Liebherr відрізняються не тільки великим об’ємом і преміальним дизайном, але і зручністю використання, а також безліччю сучасних функцій, що забезпечують тривале збереження свіжості продуктів.

В асортименті Liebherr доступні Side-by-Side моделі на будь-який смак. Пристрої відрізняються кольорами, матеріалами, набором технологій, а також способом встановлення. Але який би вибір ви не зробили, ваш будинок прикрасить високоякісний пристрій з приголомшливим дизайном і оптимальними умовами для зберігання, охолодження і заморозки.

У вас з’явилися питання щодо Side-by-Side моделей? Напишіть нам, використовуючи функцію коментарів нижче. Або зв’яжіться з нами через Facebook.