Який холодильник краще підходить для зберігання великих запасів продуктів? Якщо у вас простора кухня, то варто звернути увагу на моделі Side-by-Side, які є практично в два рази ширшими за звичайні окремо стоячі прилади. Крім значного об’єму, в них також є і інші корисні переваги. Саме про них і піде мова в нашому сьогоднішньому огляді.

Термін Side-by-Side буквально перекладається з англійської мови як «пліч-о-пліч», що відображає принцип конструкції холодильника, який зовні нагадує двостулкову шафу. Однією з головних особливостей таких приладів є те, що камери розташовані поруч, а не одна над одною, як в традиційних моделях. У більшості випадків ліворуч знаходиться морозильна камера, а праворуч  холодильна.

Вперше такі прилади з’явилися в середині минулого століття в Америці у великих заміських будинках. Просторі кухні, повільний спосіб життя і відсутність необхідності частих поїздок за продуктами стали основними причинами для створення містких і зручних холодильників Side-by-Side. Згодом, завдяки своїм перевагам, вони стали популярними й в інших країнах.

Переваги холодильників Side-by-Side від Liebherr

Місткість

Великий об’єм  головний критерій вибору холодильників Side-by-Side. Вони однаково підходять як для великої родини, так і для тих, хто вважає за краще купувати та заготовляти продукти про запас. У розпорядженні споживача є понад 600 літрів корисного простору, що в два рази більше, ніж в класичних приладах.

Великий об’єм — очевидна перевага холодильників Side-by-Side від Liebherr

Side-by-Side модель Liebherr SBS 7242

Варто відзначити, що в порівнянні з аналогічними моделями, холодильники Side-by-Side від Liebherr мають повнорозмірну морозильну камеру шириною 60 сантиметрів, яка дозволяє зберігати великогабаритні продукти.

Зручність

Розташування холодильної та морозильної камер гарантує зручне розміщення продуктів і оптимальний огляд внутрішнього простору. А великий об’єм відкриває безліч можливостей. Наприклад, деякі моделі оснащені льодогенератором, спеціальною зоною свіжості, а також відділенням для зберігання вишуканого вина.

Легке транспортування і збірка

Холодильники Side-by-Side від Liebherr являють собою комбінацію з двох незалежних приладів, кожен з яких можна перевезти окремо. Таке рішення гарантує легке транспортування навіть на сходових прольотах та у вузьких коридорах. Складові Side-by-Side досить просто збираються в єдину комбінацію, а регульовані ніжки дозволяють оптимально вирівняти холодильник відносно підлоги та кухонних меблів.

Роздільне охолодження

Завдяки тому, що Side-by-Side від Liebherr складається з двох приладів, кожна його частина працює незалежно від іншої, оскільки володіє власною системою охолодження з окремим компресором. У разі необхідності можна використовувати тільки одну камеру. Наприклад, перед відпусткою доцільно відключити холодильну камеру, що ніяк не вплине на морозильну камеру.

Ще однією перевагою повної незалежності складових частин є можливість роздільного їх використання. Якщо раптом знадобитися розділити прилад на холодильну і морозильну камери і встановити їх в різних приміщеннях, то це ніяк не зашкодить ефективності їх роботи.

Захист від змішування ароматів

Конструкція Side-by-Side виключає можливість повітрообміну між відділеннями. Тому, наприклад, аромат від сиру, розміщеного в холодильній камері, ніяк не вплине на продукти в морозильній камері.

Автоматичне розморожування

У всіх холодильниках Side-by-Side від Liebherr передбачено автоматичне розморожування. У морозильній камері використовується NoFrost, а в холодильній  крапельна система.

Чому в холодильній камері крапельна система розморожування?

У моделях Liebherr здебільшого технологія NoFrost передбачена тільки в морозильній камері, оскільки вона більше підходить для зберігання заморожених продуктів. Застосування автоматичної крапельної системи розморожування в холодильній камері дозволяє створити кращі умови для зберігання свіжих продуктів. Підтримується вище рівень вологості, через це продукти повільніше всихають. Продукти не обвітрюються, довше зберігають корисні властивості, смак і апетитний зовнішній вигляд.

Зберігання великогабаритних продуктів

Система VarioSpace — зручне зберігання великогабаритних продуктів

VarioSpace: єдиний простір морозильної камери

Знімні полки й висувні контейнери дозволяють легко варіювати корисний простір, тому ви можете зберігати в морозильній камері великогабаритні продукти, наприклад, великий торт.

Конструкція холодильного відділення також дає можливість зберігати значні запаси та продукти нестандартної форми. По-перше, об’єм камери варіюється від 360 до 550 літрів, залежно від моделі. По-друге, висота полиць регулюється з мінімальним кроком (близько 3 см.), що надає змогу розташувати полиці саме так, як вам потрібно. По-третє, вражає і кількість полиць: від 6 до 8 основних та від 4 до 5 кошиків у дверях. Крім того, до стандартної комплектації входить полиця, що складається, яка дозволяє ефективно використовувати простір під час зберігання високих продуктів.

Side-by-Side від Liebherr — багато корисних дрібниць, наприклад полиця, що складається

Полиця, що складається, для зручного зберігання високих продуктів, банок і пляшок.

Що б це не було — улюблені помідори в банці від бабусі, величезний кавун або каструля з маминим борщем — все вміститься у холодильнику Side-by-Side від Liebherr.

Зручне керування

За допомогою електронного управління можна легко встановити температуру та активувати необхідні функції холодильника. Інформація щодо встановленої температури у всіх активованих функціях та режимах роботи зручно та легко зчитується з дисплея панелі керування. Залежно від моделі це може бути або світлодіодний, або рідкокристалічний дисплей.

Усі моделі Side-by-Side оснащені автоматичними режимами SuperFrost та SuperCool, які дозволяють швидко заморозити та охолодити свіжі продукти.

Рівномірний розподіл температури

Система PowerCooling забезпечує швидке охолодження свіжих продуктів і підтримку рівномірної температури усередині холодильної камери. У моделях покоління BluPerformance система PowerCooling додатково забезпечена повітряним фільтром. Завдяки цьому поява сторонніх запахів зводиться до мінімуму.

Можливості для зберігання продуктів

Секція BioFresh

Регулятор вологості в камері BioFresh

Холодильники Side-by-Side обладнані найпередовішими технологіями зберігання продуктів: BioFresh і BioFresh-Plus.
Зона свіжості BioFresh підтримує оптимальне поєднання температури (трохи вище 0 градусів) і вологості. Поєднання цих факторів дозволяє створити унікальний мікроклімат, який дозволяє зберігати їжу до 3-х разів довше, ніж у звичайній камері. Крім того, рівень вологості можна регулювати в залежності від типу продуктів.
Контейнер BioFresh-Plus надає ще більше можливостей. У ньому можна встановити температуру -2°C, що забезпечує ідеальні умови для зберігання риби та морепродуктів.

Автоматичний льодогенератор

Автоматичний льодогенератор IceMaker

Автоматичний льодогенератор IceMaker

Любителям смузі й прохолодних напоїв сподобаються моделі Side-by-Side з автоматичним льодогенератором. Завдяки йому в спеціальному контейнері завжди буде необхідна кількість льоду.

Дизайн

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8483

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8483

Side-by-Side моделі Liebherr відповідають найвищим критеріям дизайну завдяки поєднанню кращих матеріалів (першокласна нержавіюча сталь, натуральне дерево,  точна електроніка і вишукані елементи серії GlassLine з загартованого скла) і класичних контурів.

Біла сталь або стильна чорна “нержавійка” будь-який Side-by-Side холодильник Liebherr стане справжнім витвором мистецтва на кухні.

Ми надаємо велике значення кожній, навіть найменшій, але вирішальній деталі — як у питаннях технологій, так і у питаннях стилю. Запатентована фірмова ручка Liebherr є прикладом нашого безкомпромісного ставлення до функціональності і дизайну продукції. Сама її алюмінієва конструкція — особливо ергономічна, а складний механізм дозволяє легко відкривати двері холодильника. Вишуканий та продуманий дизайн надає продуктам ідентичність та робить їх унікальними.

Відмінну якість і елегантність продукції Liebherr багаторазово підтверджено незалежними інститутами. Наприклад, модель SBSes 8663 — володар престижної нагороди Reddot Award.

Кліматична секція для зберігання високоякісного вина

Для справжніх шанувальників вина в нашому асортименті є ексклюзивна модель зі спеціальною кліматичною секцією. У холодильнику Liebherr SBSes 8496 є відділення з двома незалежними температурними зонами для зберігання високоякісного вина, в якому створюється клімат, що відповідає умовам традиційного винного погреба.

Liebherr SBSes 8496

Унікальна модель Liebherr SBSes 8496. Має холодильну камеру, зони свіжості BioFresh і BioFresh-Plus, морозильну камеру, автоматичний льодогенератор і секцію для зберігання вина.

Холодильники Side-by-Side від Liebherr відрізняються не тільки великим об’ємом і преміальним дизайном, але і зручністю використання, а також безліччю сучасних функцій, що забезпечують тривале збереження свіжості продуктів.

В асортименті Liebherr доступні Side-by-Side моделі на будь-який смак. Пристрої відрізняються кольорами, матеріалами, набором технологій, а також способом встановлення. Але який би вибір ви не зробили, ваш будинок прикрасить високоякісний пристрій з приголомшливим дизайном і оптимальними умовами для зберігання, охолодження і заморозки.

У вас з’явилися питання щодо Side-by-Side моделей? Напишіть нам, використовуючи функцію коментарів нижче. Або зв’яжіться з нами через Facebook.