Де краще розмістити холодильник або морозильну камеру?

Що слід враховувати при виборі місця для установки приладу і як це може відбитися на його енергоспоживанні? У цій статті ви знайдете поради, які допоможуть вам правильно розмістити ваш холодильник або морозильник.

Якщо ви бажаєте мати постійний доступ до охолоджених напоїв, де краще розмістити ваш холодильник – в холодному приміщенні або біля сауни? Наша стаття описує, що слід враховувати при прийнятті рішення, де розмістити холодильник/морозильник, щоб збільшити термін служби і забезпечити його енергозберігаючу та екологічно чисту роботу.

  • Чим нижче температура в приміщенні, в якому знаходиться холодильник, тим менше електроенергії він споживає. Не рекомендується розміщувати прилад поруч з джерелами тепла, а також в місцях, де на нього можуть потрапляти прямі сонячні промені. Зверніть увагу: збільшення температури в приміщенні на 1°C збільшує енергоспоживання морозильника приблизно на 3%, а холодильника – на 6%. Тому слід розміщувати холодильник в найпрохолоднішому місці в будинку!
  • Шар льоду в морозильній камері також збільшує енергоспоживання, тому важливо регулярно проводити її розмороження. В холодильниках Liebherr з технологією NoFrost не утворюється лід, і це позбавляє вас від необхідності розморожування морозильної камери.
  • Вентиляційна решітка повинна бути чистою (видаляйте пил щонайменше два рази на рік) і вільною від сторонніх об’єктів для безперешкодної циркуляції повітря. Це дозволить запобігти накопиченню тепла і, відповідно, високому споживанню електроенергії. У разі використання вбудованої техніки переконайтеся в наявності вентиляційних каналів в меблевій ніші і правильній установці приладу.
  • Зверніть увагу: при кожному відкритті дверей тепло проникає всередину холодильника. Для збереження рекомендованої температури прилад потребує додаткового охолодження, що збільшує споживання електроенергії. Намагайтеся уникати частого відкриття дверей.

При виборі холодильника зверніть увагу на кліматичний клас. Інформацію про кліматичний клас приладу можна знайти в наших каталогах і на нашому сайті. Що ж таке кліматичний клас? Це параметр, що позначає, при якій температурі навколишнього середовища холодильник працює найбільш ефективно. Деякі прилади призначені для кліматичних класів SN-T: вони можуть працювати при температурі навколишнього середовища від 10 °С до 43 °С, що робить їх придатними для використання в більшості країн. Для досягнення таких результатів компанія Liebherr проводить безліч тестів і досліджень.

Випробування холодильників Liebherr в кліматичних камерах

Інженери Liebherr встановлюють холодильники в кліматичні камери для випробувань.

В місті Оксенгаузен створений центр розробок, в якому відбувається тестування наших приладів в спеціальних кліматичних камерах. Вони допомагають створювати умови з різною температурою і рівнем вологості. Таким чином, ми гарантуємо, що наше обладнання завжди працює належним чином в заявлених кліматичних умовах.

Що означають кліматичні класи:

  • SN – субнормальний: підходить для використання при температурі навколишнього середовища від 10°C до 32°C
  • N – нормальний: підходить для використання при температурі навколишнього середовища від 16°C до 32°C
  • ST – субтропічний: підходить для використання при температурі навколишнього середовища від 16°C до 38°C
  • T – тропічний: підходить для використання при температурі навколишнього середовища від 16°C до 43°C

Крім того деякі моделі можуть похизуватися комбінованим кліматичних класом. Наприклад, пристрої з комбінованим класом SN-ST повноцінно функціонують при температурі навколишнього середовища від +10°C до +38°C, а найширший діапазон представляють моделі з класом SN-T: від +10°C до +43°C.

Якщо ви відчуваєте труднощі, пов’язані з вибором місця для встановлення морозильної камери, то зверніть увагу на моделі Liebherr з технологією FrostProtect. Ці пристрої здатні працювати при низьких температурах навколишнього середовища.

У вас виникли питання або є коментарі щодо місцярозміщення холодильника або морозильника? Напишіть нам або скористайтеся функцією коментарів під цією статтею. Ми чекаємо на ваші коментарі.