Якщо вам здається, що морозильна камера не працює належним чином, ви можете перевірити це дуже простим трюком, і все, що вам знадобиться — це монетка.

Перевірка роботи вашої морозильної камери

Морозильна камера залишає вам повідомлення у вигляді калюжі води або заморожені овочі несподівано перетворились на один великий шмат льоду? Це може вказувати на те, що морозильник не працює, як треба. Щоб з’ясувати, чи це дійсно так, можна використовувати фокус з монетою. Читайте інструкцію далі.

  1. Помістіть невеликий контейнер, наповнений водою, у морозильний відділ.
  2. Як тільки вода повністю застигне, на поверхню льоду покладіть монету.

Тепер, якщо ваша морозильна камера дійсно інколи виходить з ладу, з часом вода в контейнері трохи відтане і монета поступово зануриться вниз. Залежно від тривалості збою морозильної камери, монета або застигне десь посередині контейнеру, або опуститься на саме дно. Це означає, що в морозильній камері відбувається коливання температури, що призводить до танення льоду. Якщо ж монета залишається нерухомо на поверхні, це означає, що прилад працює належним чином.

Метод з монеткою особливо корисний, якщо ви збираєтеся надовго поїхати і хотіли б з’ясувати, чи залишаться заморожені продукти їстівними до вашого повернення. Частково розморожена, а потім заморожена їжа не тільки змінює свій смак, вона також може бути небезпечною для споживання. Будьте обережні!

До речі, прилади BluPerformance від Liebherr мають візуальну та звукову сигналізацію, що попереджає вас про відключення електроенергії або якщо дверцята залишаються відкритими (що також може призвести до розморожування продуктів).

Сподіваємось, ця порада була для вас корисною. Якщо це так, порекомендуйте нашу статтю друзям, поділившись нею в соціальних мережах!