У листопаді 2018 року відбулася щорічна премія German Design Award при Німецькій раді з дизайну (German Design Council). Міжнародне журі оцінювало проекти, які вносять дійсно новаторський вклад у розвиток дизайну як в Німеччині, так і в усьому світі. Liebherr — виробник інноваційних холодильних і морозильних приладів, отримав премію German Design Award 2019 одразу за два своїх продукти.

Побутова техніка Liebherr була названа лауреатом премії German Design Award 2019 за Side-by-Side холодильник SBSes 8486 і вбудовану винну шафу EWTgb 3583.

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8486

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8486

Нагорода є найкращим свідченням постійних зусиль Liebherr зі створення інноваційної техніки, яка є не тільки функціональною і зручною, але також відповідає найвищим вимогам з точки зору дизайну і встановлює нові стандарти якості. Ця нагорода — символ визнання дизайнерських рішень Liebherr.

Журі пояснює причини свого вибору: “SBSes 8486 — це не просто холодильник, а багатофункціональний універсальний пристрій з висококласним сучасним дизайном. Витончено спроектований продукт, який надає елегантність будь-якій кімнаті.”

Вбудована винна шафа Liebherr EWTgb 3583

Вбудована винна шафа Liebherr EWTgb 3583

Ключовою особливістю винної шафи EWTgb 3583 було названо оптимальне поєднання застосованих матеріалів, функціональних можливостей і приголомшливого дизайну. Фасад пристрою виконаний з чорного загартованого скла. Двері відчиняються простим дотиком. А дві окремі кліматичні зони дозволяють одночасно зберігати різні типи вина.

German Design Award — шанована міжнародна премія, що присуджується німецькою радою з дизайну. Вона щорічно проходить з 2012 року. Журі German Design Award складається з визнаних експертів у різних областях: бізнес, освіта, наука і сфера дизайну.

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам. Чекаємо на вас на нашій сторінці у Facebook.