Унікальна новинка від Liebherr, яка ідеально впорається не тільки зі зберіганням звичайних продуктів, але й надовго залишить фрукти, овочі, сири, м’ясо і морепродукти ідеально свіжими. Крім того, пристрій може похизуватися окремою камерою для зберігання вина. Все це про Side-by-Side модель SBSes 8496.

Liebherr SBSes 8496: шість температурних зон в одному пристрої

Серія холодильників і морозильних камер BluPerformance від Liebherr з моменту своєї появи на ринку встановлює нові стандарти в питаннях енергоефективності, зручності в експлуатації та ефективного використання внутрішнього простору. Розширюючи серію такими моделями як SBSes 8496, інженери Liebherr пропонують унікальні рішення, здатні задовольнити найвибагливіших користувачів.

Продукти залишаються свіжими довше: BioFresh і BioFresh-Plus

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8496: контейнер BioFresh-Plus

Контейнер BioFresh-Plus

Головна причина втрати свіжості продуктів — відсутність необхідних умов зберігання. Температура і вологість, які підтримуються в стандартній холодильній камері, підходять далеко не для всіх типів продуктів. Наприклад, для зберігання морепродуктів необхідна низька вологість і температура близько – 2 ° C, а для більшості овочів підходить висока вологість і температура трохи вище 0 ° C.

Ідеальні умови для зберігання фруктів, овочів, м’яса, сирів і морепродуктів створюються в зонах BioFresh і BioFresh-Plus. Зона свіжості SBSes 8496 складається з трьох контейнерів. У двох з них є можливість регулювання вологості. Верхній контейнер BioFresh-Plus має два температурні режими, які підходять для морепродуктів і м’яса: – 2 ° C або 0 ° C. Середній і нижній контейнери BioFresh підтримують температуру трохи вище 0 ° C і призначені для фруктів і овочів.

Крім ідеальних умов зберігання, зона свіжості моделі SBSes 8496 відрізняється виключною зручністю використання. Ящики повністю і без зайвих зусиль висуваються за допомогою телескопічних направляючих, а ідеальний огляд продуктів забезпечує окреме світлодіодне освітлення.

Ідеальні умови для вишуканих вин

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8496: відділення для зберігання вина

Полиці з натурального дерева на телескопічних направляючих

Ключова особливість моделі SBSes 8496 — окрема секція для високоякісного вина, здатна вмістити до сорока восьми пляшок. У ній можуть одночасно зберігатися червоні, білі та ігристі вина. Це можливо завдяки двом незалежним температурним зонам, кожна з яких регулюється від + 5 ° C до + 20 ° C. Оптимальну якість повітря забезпечує вугільний фільтр FreshAir, вбудований в кожну температурну зону.

Side-by-Side холодильник Liebherr: вугільний фільтр FreshAir

Вугільний фільтр FreshAir

Тоноване скло захищає від ультрафіолетового випромінювання, запобігаючи псуванню напоїв. Вбудований доводжувач SoftSystem забезпечує плавне закриття дверей і зводить до мінімуму вібрації, шкідливі для вина при тривалому зберіганні.

Дерев’яні полиці, які встановлені на телескопічних направляючих, забезпечують широкий огляд і зручний доступ до пляшок. Презентаційна полиця ідеально підходить для демонстрації вин і зберігання відкритих пляшок.

Зручність технології NoFrost

Морозильна камера з технологією NoFrost збереже ваш час і сили. Циркулююче холодне повітря виводить зайву вологу за межі морозильної камери, тим самим запобігає утворенню льоду і інею на заморожених продуктах, а також залишає в минулому необхідність ручного розморожування.

Додаткову зручність використання морозильної камери забезпечує режим SuperFrost, технологія VarioSpace, світлодіодне освітлення і система роликів, для легкого вилучення ящиків.

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8496: світлодіодне освітлення морозильної камері

Світлодіодне освітлення морозильної камері

SuperFrost допомагає швидко заморозити свіжі продукти, тому що знижує температуру в камері до мінімального рівня. Після заморозки продуктів режим вимкнеться автоматично, і пристрій повернеться до стандартної роботі. А завдяки VarioSpace в морозильній камері можна зберігати найоб’ємніші продукти. Всі полички і контейнери легко висуваються, завдяки чому утворюється єдиний внутрішній простір морозильної камери.

Генератор льоду IceMaker

Автоматичний генератор льоду підключається до водопроводу і здатний забезпечити ідеальними крижаними кубиками навіть саму грандіозну вечірку. Адже його продуктивність — до одного кілограма льоду на добу, а для зберігання самих кубиків можна використовувати 2 верхніх контейнера морозильної камери.

Холодильна камера

Рівномірний розподіл температури всередині холодильної камери забезпечує вентилятор PowerCooling. А вбудований вугільний фільтр FreshAir відповідає за нейтралізацію неприємних запахів.

Приголомшливу презентацію продуктів створює система світлодіодного освітлення. Крім звичного джерела світла у верхній частині, камера обладнана підсвіткою задньої стінки.

Для зручного зберігання дрібних предметів передбачено кілька рішень. VarioSafe — висувний ящик, розташований усередині холодильної камери. Два VarioBox — невеликі контейнери на двері камери.

Система керування

Side-by-Side холодильник Liebherr SBSes 8496: система керування

Кольоровий сенсорній дисплей 2,4 дюйма

Кожна з половинок холодильника забезпечена індивідуальною системою керування. Два сенсорних кольорових дисплеї дозволяють легко активувати потрібні функції і швидко налаштувати температурні режими.

Крім унікальних технологій, пристрій вражає своїм приголомшливим зовнішнім виглядом. Елегантний і непідвладний часу дизайн моделі відповідає найвищим естетичним вимогам. Якість дизайну Liebherr ґрунтується на використанні високоякісних матеріалів (нержавіюча сталь, загартоване скло, натуральне дерево) і їх професійній обробці.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у вас виникли питання щодо моделі SBSes 8496 або ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.