iF design award — це конкурс дизайну, що проходить вже понад 60 років і є однією з найважливіших міжнародних премій. Логотип iF design awards означає якість, що відома на весь світ.

Не один, а одразу два прилади Liebherr Monolith отримали нагороду iF Design Award: холодильна камера EKB 9471 Monolith і морозильна камера EGN 9171 Monolith. Ця відмітка підтверджує унікальні дизайнерські рішення бренду. Серія Monolith втілює чисту розкіш у сегменті вбудованої техніки.

Холодильна камера Liebherr Monolith EKB 9471

Холодильники та морозильні камери Liebherr протягом багатьох десятиліть виступають прикладом якості та надійності. Крім високої якості, сильна сторона Liebherr також в технічному прогресі, який завжди враховує інтереси споживачів. Роль дизайну полягає в тому, щоб передати цінності бренду, зробити їх видимими та відчутними. Розробки в області дизайну завжди відповідають потребам часу.

 

Нове покоління приладів Monolith підкорює розкішні кухні

Цього року Liebherr, як справжній спеціаліст з охолодження, захоплює своїх клієнтів новою серією Monolith. Інноваційні ідеї, розкішні особливості та орієнтовані на майбутнє технології роблять Monolith родзинкою вашої кухні та дому. Окрім разючих, велетенських габаритів, асортимент Monolith має виразний дизайн та розкішні функції. Наприклад, ці прилади оснащені функцією віддаленого управління за допомогою смартфону. Користувач може отримувати поради по зберіганню продуктів, створювати списки покупок, налаштовувати температуру всередині приладів, а також активувати різні функції та режими. Крім того, в разі неполадок з пристроєм на телефон власника буде надіслано повідомлення. А завдяки унікальній технології BioFresh ваші улюблені продукти залишатимуться свіжими набагато довше.

Нагорода iF Design Award є підтвердженням стандартів якості, дизайну та інновацій Liebherr.

Про нагороду iF Design Award

За 66 років свого існування нагорода iF Design Award стала всесвітньо відомим брендом, що відзначає видатний дизайн. Цей знак якості є однією з найважливіших дизайнерських нагород у світі. Цього року незалежне міжнародне журі, що складається з 67 експертів, розглянуло понад 6 375 виробів з 52 країн. Переможці конкурсу характеризуються успішним поєднанням форми, функціональності та надійності.