Darba virsmā iebūvējamais Liebherr vīna skapis UWKes 1752 ir ideālais risinājums, ja tiek runāts par vīna turēšanu mājas apstākļos. Pietiekami kompakts, lai to uzstādītu zem virtuves virsmas tā, lai tas netraucētu citām iekārtām, bet arī pietiekami liels, lai tajā uzglabātu līdz 46 vīna pudelēm (skaits balstīts uz 750ml Bordeaux). Tādēļ tas ir lielisks izmērs, lai tajā optimālā dzeršanas temperatūrā uzglabātu savu iecienītāko vīnu šķirnes, kā arī ilgstoši uzglabātu vairākas citas šķirnes.

Liebherr UWKes 1752 underbench built-in single zone wine cellar

 

Priekš ilgtermiņa uzglabāšanas ir īpaši svarīgi, lai vīns tiktu uzglabāts piemērotā vidē. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Patiesībā, atklāti sakot, ja vīns ilgstoši netiek uzglabāts pareizi, jūs varat arī vienkārši no tā izvilkt korķi jau tagad un izliet to kanalizācijā, jo tas nebūs dzerams.

Vīna uzglabāšana – pieci galvenie faktori

Kad runa ir par Liebherr UWKes 1752 vīna uzglabāšanu, pastāv pieci galvenie faktori; pastāvīga temperatūra, ideāls mitrums, perfekta gaisa kvalitāte, bez vibrācijas un ar UV aizsardzību. Lai vīns nogatavotos pareizi, visiem šiem faktoriem jādarbojas harmoniski, veidojot precīzu un optimālu vidi ilgstošai uzglabāšanai.

Pastāvīga temperatūra

Liebherr UWKes 1752 uztur precīzu temperatūru no 5°C līdz 20°C. Citas iekārtas, kas palīdz uzturēt nemainīgu temperatūru, ir elektroniskais termostats, sildītājs un ventilators.

Ideāls mitrums

Gaisa mitrums ir starp 50% un 80%, atkarībā no apkārtējās vides mitruma, kas nodrošina ideālus apstākļus korķa elastībai un oksidācijas novēršanai.

Perfekta gaisa kvalitāte

Aktivētās ogles filtrs un dabiski neapstrādāti, ar rokām darināti, dižskābarža koka plaukti nodrošina nevainojamu gaisa kvalitāti un samazina pelējuma augšanu uz korķiem un etiķetēm.

Bez vibrācijas

Kompresors ir konstruēts atbilstoši precīzajiem Liebherr vācu standartiem un ir uzstādīts uz “izolācijas blokiem”, kas paredzēti vibrāciju absorbēšanai, lai netraucētu vīnam.

UV aizsardzība

Apdare ar tonētām, Liebherr UWKes 1752 dubultā stikla durvīm, kas novērš kaitīgu ultravioleto staru izraisītas nevēlamas reakcijas jūsu vīnā un etiķešu krāsu maiņu.

Galvenās iezīmes

 

Liebherr UWKes 1752 underbench built-in single zone wine cellar

 

Citas darba virsmā iebūvējamā Liebherr UWKes 1752 vīna dzesētāja iezīmes ietver:

Bērnu drošības slēdzene

Izstrādāta, lai pasargātu ierīci no nejaušas izslēgšanas.

Durvju un temperatūras drošības signāls

Ja durvis netīšām tiek atstātas vaļā vai arī, ja vīna dzesētājā ir nelielas temperatūras izmaiņas, atskanēs drošības signāls, lai pasargātu vīnus.

Slēdzene

Iespējams atvērt tikai ar Liebherr atslēgu, pasargājot dzesētāju no nevēlamas piekļuves.

Etiķetes

Izmantojiet komplektācijā iekļautās etiķešu kartiņas un kartiņu turētāju, lai jūs varētu viegli atrast izvēlēto vīnu.

LED apgaismojums

Ļauj jums viegli apskatīt vīnus dzesētājā.

Teleskopiskās sliedes

Padara vīnus viegli pieejamus apskatei un atlasei.

Vēlaties uzzināt vairāk? Apmeklējiet mūsu mājas lapu, lai redzētu pilno produkta specifikāciju.