Kad elektrības patēriņš pieaug, mēs sākam apsvērt domu par energoefektīvāku iekārtu iegādi. Lielās sadzīves ierīces mēdz būt nozīmīgi pirkumi, mēs pievēršam uzmanību, kā tās izskatīsies mūsu mājās un vai tās saskanēs ar apdari. Kādēļ gan ledusskapja iegādei vajadzētu atšķirties? Mēs esam apjukuši par apdari, mēs pārskatām tādus svarīgus jautājumus, kā “vai esošā vieta ir atbilstoša jaunajam ledusskapim” vai “vai ledusskapis atbildīs jūsu ģimenes dzīvesveidam”?

FreshMAG sniegs jums dažus svarīgus faktorus, kas ir jāapdomā pirms jauna ledusskapja iegādes.

 

Palieliniet telpu savam jaunajam ledusskapim

Atzīmējiet, cik daudz vietas virtuvē jums ir. Pārliecinieties, ka ledusskapis, ko esiet noskatījis, iederēsies atvēlētajā vietā. Kā arī neaizmirstiet, ka ir jāatstāj vieta gaisa plūsmai visās ledusskapja malās, un pārliecinieties, ka ir pietiekami daudz vietas, lai varētu pilnībā atvērt durvis.

 

Apzinieties savas vajadzības

Kad vēl atradīsiet piemērotāku laiku, kad novērtēt savas ģimenes vajadzības, ja ne iegādājoties jaunu ledusskapi. Šobrīd jau jums vajadzētu saprast, vai jums ir nepieciešams lielāks ledusskapis vai mazāks tā modelis. Jūsu lēmumu ietekmēs arī jūsu ģimenes locekļu skaits un ieradumi ēst ārpus mājas. Pārējie faktori ir, cik bieži jūs iepērkaties un maltīšu veids, kādas jūs parasti gatavojat.

 

Pirmajā vietā ir iespējas

Tāpat, kā iegādājoties automašīnu, pirms jūs ieejat izstāžu zālē, jums ir jau padomā, kādas funkcijas jums un jūsu ģimenei ir svarīgas. Ledusskapji mūsdienās piedāvā tik daudz, sākot ar digitālās temperatūras uzraudzību, LCD displeju, izbīdāmajiem plauktiem, neaizsalšanas funkciju, glāžu un pudeļu plauktiem, kā arī nemazāk svarīgu funkcija DualCooling, kura nodrošina to, ka Jūsu ledusskapī gaisa cirkulācija ir noslēgta no saldētavas un produkti ledusskapī nesažūst, paliekot svaigi ilgāku laiku. Par šo vairāk lasiet rakstā: ”Darbības princips Ledusskapim ar divām atdzesēšanas kontūrām.” Daudzi ražotāji saka, ka tie piedāvā šādas funkcijas, bet ne visi produkti ar tādām ir aprīkoti. Vienmēr jautājiet.

 

Sāciet no augšas

Ledusskapji, kuriem saldētava ir augšā, ir tirgū izplatītākie modeļi. Trūkums ir tāds, ka saldētava ir acu līmenī, kas nozīmē, ka jums vajadzēs pieliekties, lai sameklētu ko ledusskapī, kuru jūs izmantojiet daudz biežāk. Ledusskapjiem, kur saldētava ir apakšā, saldētavas ir daudz lielākas, jo ražotāji var brīvi atvēlēt saldētavai vairāk vietas, ja tas nav vizuāli svarīgi.

 

 

Vairāk durvju

Ļoti populāri ir kļuvuši ledusskapji ar divviru durvīm, tie virtuvē izskatās lieliski.  Priekšrocība telpas izmantošanai aiz abām durvīm palīdz atrast vietu plauktos, lai uzglabātu lielas pārtikas paplātes ledusskapja korpusa iekšpusē. Iespējas kombinēt konfigurācijas, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām, var rezultēties kombinācijā, kas sastāv no diviem nodalījumiem, kuriem apakšā ir uzstādīta saldētava, vai arī atsevišķu ledusskapi var kombinēt ar citu ledusskapi, un apakšā uzstādītu saldētavu. Zemāk ir parādīts SBSes 7165, kurā ir arī iemontēts Liebherr vīna skapis.

 

 

Built-In vai Iebūvējams

Iebūvējamā tehnika ir viena no nozarēm, kur Liebherr ir tirgus līderis. Pieaugot interesei par integrētajiem ledusskapjiem, kas ir lielisks ieguldījums jūsu virtuvē – tirgū, ko vada dizaineri un arhitekti. Vienkārši pārliecinieties, ka esiet nolīguši kvalificētu virtuves iekārtu meistaru, kas zina, ko dara; jūs būsiet pārsteigts, cik daudzi neatstāj pietiekami daudz vietas gaisa plūsmai, kas var ietekmēt gan ledusskapja darbību, gan arī kalpošanas ilgumu.

 

Energoefektivitāte

Energoefektivitāte ir kompānijas Liebherr nepārtraukts ceļojums. Ledusskapji ir daudz efektīvāki, nekā tie bija pirms 10 gadiem, un Liebherr ir vieni no tirgū visaugstāk novērtētajiem produktiem. Kompresori mūsu ledusskapjos ir pietiekami attīstīti, lai darbotos ar optimālu ātrumu un ritmu, un vakuuma paneļi nodrošina izcilu izolāciju, neaizņemot pārāk daudz vietas.

 

Dzesēšanas kontrole

Optimālās temperatūras un mitruma iestatīšanas funkcijai ir jābūt katrā pirmklasīgā ledusskapī. Mūsu pētījums ir uzrādījis, ka uzglabājot pārtiku noteiktā temperatūrā un mitrumā nozīmē, ka tā paliek svaiga līdz pat trīs reizēm ilgāk, salīdzinot ar parasto ledusskapi. Liebherr BioFresh funkcija nodrošina ideālu klimatu ilgstošam svaigumam.

 

Kuššššš…

No mūsdienu tehnoloģijām tiek sagaidīta klusa darbība, bet to varētu būt diezgan grūti novērtēt ekspozīcijas zālē. Klusums ir viena no lietām, kur jūs bieži saņemat to, par ko jūs maksājat. Lēts ledusskapis vairumā gadījumu būs skaļāks.

Un neaizmirstiet, ka ir jāizlasa (un jāsaglabā) preces lietošanas instrukciju. Ledusskapji tehnoloģiski strauji attīstās, tādēļ iepazīstieties ar jaunajām iespējām un izprotiet, kā tās izmantot.

 

 

Jūs varat apskatīt mūsu produktu klāstu Latvijas lielāko sadzīves tehnikas tirgotāju veikalos, lai klātienē izvērtētu cik piemērots Jums ir Liebherr ledusskapis. Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums zemāks esošajā Komentāru sadaļā vai mūsu Facebook lapā!