Vai vienā ledusskapī var apvienot trīs dažādus klimatiskos apstākļus, lai vienlaikus uzglabātu saldētu pārtiku, nodrošinātu ideālus apstākļus dārzeņiem, augļiem un piemēram, sieram? Šadu iespēju nodrošina jaunais LIEBHERR CBNies 4878 modelis ar uzlabotu svaiguma zonu BioFresh.

 

Saglabā pārtiku svaigu daudz ilgāk

Ēdiena kvalitāte un svaigums ir atslēga uz veselību un labklājību. Daba piedāvā ideālu barības vielu spektru: vitamīnus, minerālvielas un makroelementus, piemēram, ogļhidrātus, kas nodrošina enerģiju, veicina izturību un uzlabo garastāvokli. Uzglabājot pareizajā temperatūrā un mitrumā, pārtika daudz ilgāk saglabā savu gardo svaigumu un garšu.

 

Kivi auglis, ja to uzglabā BioFresh HydroSafe nodalījumā saglabā savu delikāto garšu, vitamīnu saturu un apetītlīgo izskatu 80 dienas, salīdzinot tikai ar 40 dienām normālos uzglabāšanas apstākļos! Alpu siers saglabājas svaigs 10 dienas normālā ledusskapja nodalījumā, bet neticamas 110 dienas BioFresh Dry Safe nodalījumā!

 

 

Jauna dzesēšanas sistēmas koncepcija

CBNies 4878 ledusskapis pieder BluPerformance sērijas paaudzei, kur dzesēšanas sistēma ir kompakti integrēta iekārtas lejas daļā. Tur veiksmīgi izvietots kompresors, ventilators un kondensators.

 

 

Pateicoties šim risinājumam, ledusskapja lietderīgais tilpums ir ievērojami palielināts, jo parasti redzamais melnais režģis, kas kalpo siltuma apmaiņai, tiek pārnests uz leju.

 

 

Ērta elektronikas vadība

CBNies 4878 ir plašs funkciju un iestatījumu klāsts, kā arī spēja piekļūt palīdzības informācijai par pārtikas uzglabāšanu un enerģijas taupīšanu.

Pateicoties durvīs iebūvētajam 7 collu skārienjūtīgam ekrānam, ledusskapja vadība kļūst vienkārša un viegli vadāma. Ar vieglu pieskārienu jūs varat mainīt temperatūru, izvēlēties vēlamo darbības režīmu vai saņemt padomus par produktu uzglabāšanu.

Ražots Vācijā

 

CBNies 4878 tiek ražots Vācijā LIEBHERR rūpnīcā Ochsenhausen

60 gadu laikā labākie speciālisti no Vācijas ir izstrādājuši novatoriskus un ērtus risinājumus sadzīves saldēšanas un dzesēšanas iekārtu jomā. Lai nodrošinātu visu saražoto produktu uzticamību, ražošanā tiek izmantoti tikai labākie materiāli un komponenti. Katra vienība tiek pārbaudīta visā ražošanas procesā, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un funkcionalitāti. Tā kā uzņēmums tiecas uz nepārtrauktu tehnoloģiju attīstību un visu komponenšu optimizāciju, vienlaikus pievēršot uzmanību katras detaļas rūpīgai izstrādei un ražošanai, tas vienmēr, un ar pārliecību var garantēt uzticamu LIEBHERR kvalitāti un ilgu ierīču kalpošanas laiku.

 

Dizaina koncepcija HardLine

 

 

Izstrādājot dizainu, mērķis bija padarīt efektīvos tehniskos risinājumus, tā, lai tie tiktu noslēpti un nebūtu pamanāmi. Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm, slīpās malas pie durvīm tika samazinātas, nomainīti rokturi un noņemtas eņģes, kuras tagad bija integrētas korpusā.

 

Pārdomāts interjers

Elastīga plauktu un konteineru sistēma nodrošina ērtu produktu gan lielu tā arī mazu produktu izvietošanu un pārskatāmību.

 

 

Salokāms stikla plaukts ļauj palielināt vietu lieliem traukiem (lieliem katliem, augstiem dekanteriem utt.). Lai to izdarītu, vienkārši pārvietojiet vienu daļu zem citas tuvāk aizmugurējai sienai.

 

 

Eleganta matēta rūdīta stikla līnijas plauktu augstumu var noregulēt. Tie ir izturīgi pret skrāpējumiem un viegli tīrāmi, un nerūsējošā tērauda rāmis ļauj harmoniski apvienot ierīci ar kopējo dizainu.

 

 

Ērtai pudeles uzglabāšanai CBNies 4878 ir aprīkots ar īpašu integrētu plauktu. Alternatīvi to var nomainīt ar stikla virsmu, kas atrodas zem tā, lai to izmantotu kā parastu plauktu.

 

 

Ledusskapja nodalījuma durvis ir aprīkotas ar GlassLine plauktiem ar regulējamu augstumu. Viņiem ir matēta rūdīta stikla virsma un elegants nerūsējošā tērauda rāmis.

 

VarioBox konteineri ir paredzēti sviesta, olu, jogurtu, ievārījumu un ievārījumu uzglabāšanai. Ja vēlaties, tos var izņemt no ledusskapja un izmantot uz galda kā uzglabāšanas trauku.

 

VarioSpace sistēma ļauj pielāgot izmantojamo tilpumu saldētavā, pateicoties noņemamu plauktu un atvilktņu izmantošanai. Tāpēc jūs varat uzglabāt lielus produktus, piemēram, lielu kūku.

 

Vienota temperatūra

PowerCooling nodrošina vienmērīgu svaiga ēdiena atdzesēšanu un vienmērīgas temperatūras uzturēšanu ledusskapja iekšpusē.

 

 

Atsevišķa dzesēšana

Atsevišķa dzesēšana, izmantojot DuoCooling sistēmu, ļauj ne tikai iestatīt precīzu temperatūru katrā nodalījumā, bet arī novērš smaku sajaukšanos starp ledusskapi un saldētavu.

 

Durvju mehānisms ar bremzi, vienmērīgai durvju aizvēršanai

 

SoftSystem samazina durvju kustību, nodrošinot vienmērīgu aizvēršanos pat tad, ja iekšējie plaukti ir pilnībā piekrauti

Energoefektivitāte

Visas BluPerformance paaudzes ierīces pieder Eiropas energoefektivitātes klasēm A +++ un A +++ / – 20%. Viņu patērētā elektrība ir par 20% ekonomiskāka nekā augstākā klase
Energoefektivitāte Eiropā A +++. CBNies 4878 modeļa enerģijas patēriņa atsauces līmenis ir 186 kWh gadā.

 

LIEBHERR CBNPes 4878 ledusskapja galvenās īpašības:

ārējie izmēri (H / W / D): 201 / 60,0 / 66,5 cm;
kopējais izmantojamais tilpums: 338 l (ledusskapī 240 l, saldētavā 98 l);
svaiguma zona BioFresh;

atkausēšanas sistēma: automātiska (NoFrost saldētavas nodalījumā);
energoefektivitātes klase: A +++;
enerģijas patēriņš: 186 kWh / gadā;
trokšņa līmenis: 36 dB;
klimata klase: SN-T.

Citas specifikācijas ir pieejamas CBNies 4878 modeļa aprakstā mūsu vietnē.

Ja jums ir jautājumi, rakstiet mums. Izmantojiet zemāk esošo komentāru formu vai pievienojaties diskusijai LIEBHERR facebook lapā.