Värvilised ColourLine külmikud

Meil on hea meel tervitada Sind Liebherri blogis. See on paik, kus kirjutame Liebherri värskeimatest toodetest, tehnoloogilistest saavutustest, kuid ka põnevatest retseptidest ja näpunäidetest toidu hoiustamisel.

Lisaks vastame hea meelega kõikidele Liebherri tooteid puudutavatele küsimustele. Avamise puhul loosime kõikide Liebherri uudiskirjaga liitujate vahel välja ColourLine külmiku, mille värvi saab võitja seejuures ise valida! Kampaania täpsemate tingimustega saad tutvuda selle postituse lõpus.

ColourLine külmikud on suurepärane kooslus heast disainist ning esmaklassilisest tehnoloogiast. ColourLine külmikud pole kaunid mitte üksnes väljast. Liebherri toodetele omaselt on neil palju innovaatilisi funktsioone ja omadusi nagu näiteks kaks lihtsasti puhastatavat puuviljade ja köögiviljade sahtlit, mis aitavad toitu organiseeritult säilitada. Energiasäästlik LED valgustus garanteerib parima kvaliteediga valgustuse kõikjal külmiku sisemuses ning GlassLine riiulid lisavad elegantsust. Riiulid on seejuures valmistatud löögikindlast klaasist ning need on kriimustuskindlad ja kergesti puhastatavad. Riiulite servad on kaunistatud roostevabast terasest dekooriga.

ColourLine külmiku võitmiseks tee nii

 1. Liitu Liebherri uudiskirjaga ajavahemikus 15.01.2016-15.02.2016.
 2. Hakka Liebherri Facebooki lehe fänniks vajavahemikus 15.01.2016 – 15.02.2016.

Kampaania tingimused

 • Kampaania korraldaja on Antista AS. Reg nr 10508414, asukohaga Tammsaare tee 134b, Tallinn.
 • Kampaanias võivad osaleda ainult füüsilised isikud, kes elavad alaliselt Eesti Vabariigi territooriumil ja keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi. Isikud, kes on piiratud teovõimega (näiteks alaealised isikud), võivad osaleda oma eestkostja nõusolekul.
 • Kampaanias ei saa osaleda Antista AS-i ega sellega seotud ettevõtete töötajad ja/või pereliikmed.
 • Kampaania kestab ajavahemikul 15.01.2016 – 15.02.2016
 • Kampaanias osalemiseks tuleb liituda Liebherri blogi uudiskirjaga aadressil http://blog.liebherr.com/kodumasinad/ee ning hakata Liebherri kodumasinate Facebooki lehe fänniks aadressil https://www.facebook.com/LiebherrKodumasinad/.
 • Kampaanias loositakse välja üks auhind. Võitja saab valida auhinna värvuse kolme toote hulgast (CUWB3311-20; CUAG3311-20; CUFR3311-20).
 • Loosimine toimub kampaania korraldaja asukohas 17.02.2016 elektrooniliselt automaatse juhusliku valikuga kõikide osalejate seast.
 • Loosimise tulemus avalikustatakse Liebherri blogis aadressil http://blog.liebherr.com/kodumasinad/ee alates 19.02.2016.
 • Võitjaga võetakse isiklikult ühendust e-kirja teel, täpsustatakse võidu kätteandmise koht ja aeg. Juhul, kui võitjaga ei saa 7 päeva jooksul ühendust, loositakse 26.02.2016 välja uus võitja.
 • Võidetud auhind väljastatakse kampaanias osalenud ja võitnud isikule isiklikult või volituse alusel tema esindajale isikut tõendava dokumendi alusel.
 • Võidu väljaandmise ajavahemik on 26.02.2016- 31.03.2016.
 • Tarbijamängus võidetud auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

Kas sul tekkis küsimusi selle postituse kohta? Kirjuta meile, kasutades kommentaarivormi selle artikli all või ühine aruteluga Liebherri Facebooki lehel!