IFA 2016

BluePerformance, uue põlvkonna standard värskuses, on läbiv teema Liebherri kodumasinate stendis  tänavusel Berliinis toimuval IFA 2016 messil. Lisaks ootavad külastajaid uuendused ja üllatused digitaalse elu ning disaini valdkonnast. Järgnevalt heidamegi pilgu meie messistendile.

Tere tulemast tehnoloogiasõprade maailma Liebherri IFA stendis!

Alustuseks üks pisike mäluharjutus. Kas mäletate, mida tutvustasime teile mullusel IFA messil? Aasta tagasi tõime teieni meie uue põlvkonna BluPerformance kodumasinad.

Mis on BluPerformance?

Kui sa veel pole kursis sellega, mida BluPerformance endast kujutab, siis käime peamised faktid kiirelt üle. BluPerformance on tohutu suur edasiminek energiatõhususe vallas. Kõik BluPerformance külmikud omavad kas A+++ või A+++ -20% energiamärgist. See tähendab, et paljud Liebherri külmikud ületavad A+++ seadmele määratud standardeid lausa 20% võrra.

Kliendile tähendab see väiksemat elektriarvet ning meile kõigile võimalust keskkonda säästa. Lisaks on BluPerformance külmikud ka tehniliselt väga innovaatilised – külmutusseade on asetatud külmiku alumisse osasse, mis annab toidu säilitamiseks märkimisväärselt rohkem ruumi. Lisaks saab kõiki BluPerformance külmikuid (mida on täna juba üle 90) ühendada uue põlvkonna SmartDeviceBox mooduliga. Nõnda kuulub Liebherri tooteprotfelli parim valik nutikaid jahutusseadmeid kodumasinate turul.

Heidame pilgu meie messistendile…

Liebherri stend IFA 2016 messil Liebherri boks IFA 2016

Täiesti uudsel laval tervitame külastajaid sõnumiga „Värskuse uus dimensioon“. Meie külalised saavad kogeda Liebherri tehnoloogiad põneva lavašõu vahendusel, mille hulka kuuluvad intervjuud Liebherri töötajatega. Spetsiaalsele ristkülikutest koosnevale lavadekoratsioonile kuvatakse projektorite abil imetlusväärne 3D graafika, mis sobitub ideaalselt lavakujundusega. See aitab väga hästi tutvustada meie külmikute moodsat disaini ja omadusi.

IFA 2016 messil boks

Päeva jooksul modereerib Liebherri ekspert informatiivseid ümarlaudu, kus tutvustatakse uute toodete omadusi. Tänu lavadekoratsioonidele on üllatusmomendid garanteeritud. Kõiki külalisi ootab lava juures ka omamoodi üllatus!

CoolVision – uued trendid meie eluruumides

CoolVisioni mõiste all esitleb Liebherr disainiuuringut, mis keskendub moodsale elutoale, selle sisustusele ja valgustusele. Selle raames tutvustatakse praeguseid trende – tänavuse IFA raames oli uuringu läbivaks jooneks valgus, mida esitleti KBPgb 4354th mudelil. Läbi põnevate valguslahenduste muudetakse külmkapp köögi keskpunktiks.

Valguse värvi saab tänu RGB LEDidele muuta, et see sobituks igasse majapidamisse. Soovi korral muudab valgus oma värvi sõltuvalt kellaajast. Samuti on valgust võimalik tumendada. Tänu põnevatele materjalidele nagu riie, peegelklaas ja poolläbipaistev peegelklaas, on võimalik luua LEDide abil kolmemõõtmelisi valgusefekte. Nõnda on meil võimalik näiteks Liebherri logo hõõguma panna. Siin on kolm näidet:

Triibud

Triipudega külmik

LEDide ja ETTLIN LUX klaasi abil luuakse põnev kolmemõõtmeline efekt, mis loob illusiooni sügavusest. RGB dioodide abil saab valgust täpselt muuta.

Lõpmatus

Lõpmatusega külmik

Erinevate peegelduste abil saavutatakse kolmemõõtmeline efekt. LED valgustid ulatuksid selle külmiku peal justkui lõpmatusse.

Linnutee

Linnutee külmikul

Valgusdioodid paistavad läbi väikeste avauste, mis on tekitatud külmiku klaasist uksele. Efekt meenutab suvist  tähistaevast ning jääb mulje, et need liiguvad sõltuvalt vaataja asukohast.

Puutetundlik 84-tolline ekraan

Suur puutetundlik ekraan

Kahel XXL mõõdus ekraanil esitletakse tervet Liebherri tootevalikut. Ekraanide abil on võimalik kuvada tooteid nende elusuuruses. Samuti kuvatakse ekraanidel toote omadusi kas video või teksti abil. Puutetundliku ekraani abil on lihtne võrrelda erinevaid tooteid ja nende disaini.