Eraldiseisva elektroonilise juhtimisega BioFresh-Plus tagab paindliku ja täpse temperatuuri reguleerimise 0°C, -2°C või 6°C juures. Nii saad säilitada piimatooteid, kala, liha, puu- ja köögivilju veelgi kauem.

null
Me mainime oma blogides tihti BioFreshi ja räägime selle eelistest. See unikaalne ja nutikas tehnoloogia lubab 0°C ümber oleval temperatuuril toiduaineid säilitada värskena palju kauem kui varem võimalik oli. Kala, liha, juust, troopilised puuviljad ja köögiviljad saab nii säilitada DrySafe või HydroSafe sahtlis keskkonnas, mis nende säilimiseks kõige paremini sobib. Mugavad liugurid lubavad niiskuse taset reguleerida säilitatavale toiduainele sobivaks.

Kala ja mereandide parim säilitamise temperatuur on -2°C

null

 

BioFresh-Plus pakub aga veelgi paindlikumat säilitusviisi.  Eraldiseisva elektroonilise juhtimisega saab temperatuuri ülemises BioFresh sahtlis reguleerida täpselt selliseks, nagu säilitatav toiduaine vajab. Näiteks, kui soovid säilitada kala või mereande, saad temperatuuri langetada -2°C juurde vaid ainsa nupuvajutusega, pikendades nii nende toodete säilivusaega kuni kahekordseks.

Miks just -2°C? Sellepärast et püütud kala on kiirelt jahutatud ja säilitatud kalalaeval soolase vee ja jää segus just selle temperatuuri juures, ning Max Rubneri Instituudi uuringud kinnitavad et see pikendab kalatoodete säilivust tunduvalt.

Soovid säilitada BioFresh-Plus sahtlis hoopis troopilisi puuvilju? Vajuta lihtsalt -6°C nuppu.

null
Troopiliste puuviljade säilitamiseks sea temperatuur -6°C juurde ja suurenda niiskustaset, kuna nii lood optimaalse säilituskeskkonna. On ju loogiline – troopilised puuviljad pärinevad soojadest piirkondadest ja on seega väga tundlikud madala temperatuuri suhtes. Samas kui säilitad piimatooteid või liha, siis pea meeles, et need säilivad kõige paremini 0 °C ja madala niiskustaseme juures.

Toiduainete säilivust märgatavalt parandava BioFresh-Plus tehnoloogia leiad mudelitest
ECBN 6256, CBNes 6256 ja SBSes 7165