Liebherr SoftSystem

Liebherri SoftSystem uksemehhanism on vaikne ja mugav, kuid samas väga tugeva konstruktsiooniga ning on seejuures turvaline kasutada.

Ilmselt oled kogenud olukorda, kus lükkad sahtliukse liiga suure hooga kinni, misjärel kostub vali pauk ning sa soovid, et oleksid selle pisut vaiksemalt sulgenud. Või hullemgi veel – sa kuuled raginat või kolinat ning mõistatad, mis nüüd siis katki läks. Sel hetkel mõtled sa vaid, kas on olemas sahtleid või uksi, mis sulguksid vaiksemalt.

Liebherr mõistab, et sellised olukorrad võivad ette tulla ning pakub paljusid oma tooteid SoftSystem ustega. SoftSystem garanteerib, et külmiku uks sulgub ülimalt vaikselt ja tasaselt (ka siis, kui riiulid on toiduga täidetud) ning uks sulgub automaatselt, kui see on õige nurga all. Tõenäoliselt oled kokku puutunud olukorraga, kus külmiku uks on jäänud lahti ning alles hiljem avastad, et suures koguses sooja õhku on jahekappi pääsenud. SoftSystem aitab selliseid olukordi vältida, kuna paokil uks sulgub automaatselt ning see välistab see sooja õhu sissepääsu ja hoiab seejuures energiat kokku.

Automaatselt sulguvad uksed

Integreeritud kodumasinad: integreeritud külmikute, sügavkülmade ja veinikülmikute uks sulgub automaatselt, kui see on umbes 30 kraadise nurga all.

Eraldiseisvad kodumasinad: eraldiseisvate külmikute, sügavkülmade ja veinikülmikute uks sulgub automaatselt, kui see on umbes 30 kraadise nurga all.

Sügavkülmkirstud: SoftSystem aitab ennetada ukse kiiret sulgumist ning uks sulgub automaatselt umbes 40 kraadise nurga all.

SoftSystem süsteem aitab ennetada ka võimalikke vigastusi, kuna uks ei saa kogemata kiiresti sulguda, vaid teeb seda vaikselt.

Juhul, kui see artikkel pakkus sulle huvi, siis telli omale Liebherri uudiskiri! Kui sul on aga küsimusi SoftSystemi kohta, siis kirjuta selle artikli juurde kommentaar või ühine aruteluga meie Facebooki lehel.