side-by-side külmik

Meilt on sageli küsitud, millised on Liebherri side-by-side külmik-sügavkülma eelised? Neid on küllalt. Loe lähemalt, et teada saada, millised on nende erilised ja kasulikud omadused.

Oma tõeliselt suure mahutavusega, innovaatiliste tehniliste lahendustega ning suursuguse väljanägemisega Liebherri side-by-side külmik-sügavkülmikud toovad sinu kööki täiesti uue taseme kodutehnika. Selle eduka kombinatsiooni saladuseks on kaval konstruktsioon – nimelt koosnevad Liebherri side-by-side külmikud kahest eraldiseisvast osast, mis loovad palju eeliseid.

Liebherri SBS külmik

Liebherri side-by-side külmikut on lihtsam transportida

Kuna Liebherri side-by-side külmik-sügavkülmad koosnevad kahest eraldiseisvast osast, siis on neid märgatavalt lihtsam transportida. Eriti peab see paika siis, kui neid on vaja viia treppidest üles või tee peale jäävad kitsad koridorid. Säärane paigutus muudab külmik-sügavkülmad märgatavalt kasutajasõbralikumaks kui nii-öelda aamerikalikud side-by-side külmikud, mis koosnevast ühest osast ning on seetõttu kohmakamad.

Kokkupanek on lihtne

Liebherri kodumasinad moodustavad atraktiivse terviku, mis sobib igasse kööki. Kuna mõlemal külmikuosal on integreeritud mehhanism kõrguse reguleerimiseks, siis saab side-by-side külmiku ideaalselt paigutada ka juba välja ehitatud ruumidesse.

Eraldiseisev jahutus

Liebherri külmik-sügavkülmadel on eraldiseisvad jahutussüsteemid, mille tõttu ei mõjuta ühe seadme töö teist. Ka siis kui sügavkülma toimimine peaks olema häiritud, ei mõjuta see mingil määral külmiku jahutustsüklit.

Ebameeldivad lõhnad ei levi

Kuna Liebherri SBS külmikud koosnevad kahest osast, siis ei pääse kahe kapi vahel liikuma ebameeldivad ja tugevad lõhnad. Kui sa hoiad külmikus väga tugeva aroomiga juustu, siis see ei mõjuta sügavkülmas olevate toitude maitset.

Liebherri SBS külmik

Palju kombinatsioone

Liebherri SBS külmikud pakuvad enneolematult paindlikku külmutuslahendust ning hulganisti erinevaid võimalusi toidu säilitamiseks. Nii saad leida just sinule sobiva külmiku, millel on näiteks mahukas jahekapp kas BioFreshiga või ilma, suur sügavkülm koos jäämasinaga või väiksem sügavkülm ning kapp veinide hoiustamiseks. Pole tähtis, milline on sinu kombinatsioon, sest Liebherri SBS külmikutega on värskus alati tagatud.

Kokkuvõte

Liebherri SBS külmik-sügavkülme on võimalik kombineerida, et leida just sinule sobiv toode. Valida saad näiteks selliste omaduste hulgast:

  • NoFrost sügavkülm
  • IceMaker jäämasin
  • BioFresh säilitussahtel
  • Veinikülmik

Need kodumasinad ei veena sind mitte üksnes oma praktiliste omaduste ja ülima mugavusega, vaid ka premium-taseme disainiga, mis aitab sinu kööki kaunistada. Ainus küsimus on, millal tuled sa mõnd mudelit oma silmaga vaatama?

Kui sulle meeldis see postitus või sa soovid teada rohkemat Liebherri SBS külmik-sügavkülmade kohta, siis liitu meie uudiskirjaga ning ole kursis kõige värskemate uudistega.

Kui sul on aga mõni küsimus või sa soovid arutleda sel teemal, siis jäta kommentaar siinsamas või ühine vestlusega meie Facebooki lehel.