Важко повірити, але до початку минулого століття люди все ще зберігали продукти за допомогою брил льоду або у дерев’яних скринях!

очаток виробництва холодильників Liebherr на заводі в Оксенгаузені у 1959 році.

Початок виробництва холодильників Liebherr на заводі в Оксенгаузені у 1959 році.


В результаті технічного і хімічного прогресу у 1930-х роках холодильники стали звичайною справою для американських будинків. Однак цього не можна було сказати про Німеччину.

 

Власна холодильна камера залишалася предметом розкоші ще довгі роки, бо була надто дорогою та громіздкою для звичайного будинку. Крім того, у той час у більшості домогосподарств навіть не було електрики. У селах використовували комунальні холодильні камери, де можна було зберігати фрукти, овочі, м’ясо та інші види харчів — так було набагато дешевше. Лише у 1950-х холодильна техніка стала актуальною та розповсюдилась у Німеччині.

 

Перший холодильник Liebherr був випущений в 1954 році. До 1970-х років холодильні камери стали невіддільною частиною будинку. Поступово на ринку з’явилися вбудовані моделі та комбіновані холодильники з морозильною камерою. З роками Liebherr став відомим фахівцем у холодильній техніці, постійно розвиваючи нові технології та інновації в секторі холодильної та морозильної промисловості. Технологія NoFrost, запущена в 1987 році, є яскравим прикладом цього.

 

Після NoFrost з’явилася технологія BioFresh, яка гарантує ще більшу свіжість і зручність, яку Liebherr запатентували у 1996 році. Прилади з технологією BioFresh надали можливість зберігати фрукти, овочі, рибу, м’ясо та молочні продукти свіжими набагато довше, ніж це було можливо раніше.

 

За останні роки Liebherr також став лідером в області дизайну та енергоефективності. Використовуючи екологічно чисті холодоагенти, високоефективні компресори та нові ізоляційні матеріали, Liebherr пропонує широкий асортимент приладів найвищого класу енергоефективності A +++.