IFA_Logo2-721x400

Tänavusel IFA elektroonikamessil näitab Liebherr, kuidas tehnoloogilised uuendused jõuavad meie igapäevaellu. BluPerformance seeria nutikad seadmed võimaldavad klientidel oma kodumasinatega uuel moel suhelda, luues seejuures uue standardi energiatõhususes, mahutavuses ja disainis.

„Kas oled kunagi külmikuga rääkinud? Ta oskab rohkemat, kui sa arvad.“ Just selliselt võtab Liebherr kokku oma tänavuse ekspositsiooni IFA messil Berliinis, kus kõikidele külalistele esitletakse BluPerformance sarja toodete uusi tehnilisi võimalusi. Kõiki selle seeria külmikuid saab varustada uue põlvkonna SmartDeviceBox seadmega, mis on mugav  vahend külmikute ühendamiseks internetiga. Uus karp suudab kõike: see võimaldab klientidel oma külmikuga otse suhelda ning loob uue võimaluse toidu hoiustamiseks.

Messikülastajad saavad kogeda BluPerformance seadmete kasutamist nii-öelda kuubikus, mis on Liebherri väljapaneku innovatiivne kese. Lisaks saavad külastajad virtuaalreaalsusprillide abil kogeda erinevaid maailmu, võimalusi ja tehnoloogiaid täiesti uuel moel. Lisaks saab infot hankida ülisuurelt puutetundlikul ekraanilt.

BluPerformance – uus tase värskuses

Hüüdlause „Uus tase värskuses“ koondab Liebherri väljapanekus pakutavaid kogemusi, mis hõlmavad nii kaasahaaravat šõud kui ka teemakohaseid intervjuusid. Liebherri toodete eksperdist moderaator tutvustab uue põlvkonna seadmeid ja nende omadusi. Ja mõistagi võib etteaste lõpus oodata üllatust!

Liebherri BluPerformance on kvanthüpe energiatõhususe valdkonnas. Kõik külmikud on kas A+++ või suisa A+++ -20% märgistusega. Viimased on seega veel 20% ökonoomsemad kui kõige tõhusamad A+++ kategooria külmikud. Kasutajale tähendab see madalamat elektriarvet ning võimalust anda oma panus keskkonnahoidu. Lisaks on kõikide BluPerformance seadmete külmutuselement ehitatud külmiku alumisse osasse, mis loob rohkem ruumi toidu hoiustamiseks. Kõikidele BluPerformance seadmetele (mida on üle 90) saab lisada ka uue põlvkonna SmartDeviceBox seadme. Nii pakub Liebherri kõige laiemat valikut nutikaid külmikuid turul.

„CoolVision“ – uued trendid

„CoolVision“ nime all esitleb Liebherr disainiuuringut, mis seob kokku moodsa elu peamised põhimõtted ning meeleoluvalgustuse. Lisaks näidatakse külalistele viimaseid praeguse aja trende. Väljapaneku tuumikuks on aga integreeritud kodumasinad, mis pakuvad maksimaalset mugavust ja energiatõhusust.

Liebherri stend IFA messil asub 2.1 hallis.