«Нове мислення» (‘New Thinking’) — девіз стенду Liebherr на виставці IFA 2018. Його було обрано не випадково, адже на великому стенді (більш ніж 1850 квадратних метрів) представлена техніка, яка наповнює змістом як процес зберігання продуктів, так і підхід до розробки дизайну побутових приладів. Ключовими напрямками цього року стали: серія Monolith, технологія індивідуалізації MyStyle та BioFresh.

Monolith — переосмислення побутового холодильника

Liebherr Monolith

Monolith — серце вашої кухні

У рамках IFA 2018 Liebherr вперше у рідних стінах представляє серію Monolith. Прилади колекції не схожі ні на що з того, що Liebherr виробляв раніше, вони ознаменували початок нової ери у світі охолодження та заморожування. Перш за все Monolith виділяють великі розміри, висота моделей — більш ніж 210 см, а ширина — від 46 до 76 см.

Свою назву прилади цієї серії отримали завдяки своєму дизайну. Гармонія інтер’єру та екстер’єру, а також повсюдне застосування нержавіючої сталі дійсно створюють приголомшливий ефект монолітності. Раніше ми вже більш детально розповідали про серію Monolith.

BioFresh — нове мислення для довшої свіжості

Контейнер BioFresh-Plus

Контейнер BioFresh-Plus зі спеціальним відділенням для зберігання риби та морепродуктів

Технологія BioFresh — одна з візитних карток Liebherr. Цього року на виставці був представлений дуже широкий асортимент моделей BioFresh, які здатні задовольнити будь-які потреби. Починаючи з класичних комбінованих моделей та закінчуючи дизайнерськими приладами з фасадами із загартованого скла та чорної нержавіючої сталі.

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8486

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8486 обладнана контейнерами BioFresh та BioFresh-Plus

Окремі моделі можуть похвалитися контейнером BioFresh-Plus. Він розроблений спеціально для зберігання риби та морепродуктів при температурі -2°C. Температура нижче 0°C сприяє зменшенню швидкості росту бактерій до 50%, та дозволяє у залежності від типу риби збільшити строк зберігання на 30-100%. Моделі Side-by-side з просторими холодильною і морозильною камерами та трьома ящиками BioFresh — ідеальний вибір для тих, хто не любить часті походи за продуктами, а вважає за краще закуповуватися рідко і про запас.

Нове мислення — індивідуалізація

Варіанти комбінацій вбудованих моделей Liebherr

Варіанти комбінацій вбудованих моделей Liebherr

Частина стенду присвячена вбудовуваним комбінаціям. Завдяки підігріву бічних стінок і/або верхній поверхні, такі моделі Liebherr можуть комбінуватися відповідно до особистих переваг користувача. Це дозволяє створювати індивідуальні центри свіжості з різними температурними зонами, без будь-яких обмежень, як з точки зору обсягу, так і з точки зору функціональної наповненості. Такі модульні рішення розв’язують руки дизайнерам і забезпечують додаткову гнучкість при створенні кухонних інтер’єрів. На стенді представлено 7 різних комбінацій.

Більше інформації на відео:

MyStyle — холодильник як елемент стилю життя

Зона MyStyle на стенді Liebherr

Зона MyStyle на стенді Liebherr

Створення персоніфікованих товарів — один з головних сучасних трендів. Технологія MyStyle повністю відповідає девізу: «Нове мислення — для вашого стилю життя». Завдяки цій розробці індивідуальний прилад може бути створений за кілька хвилин за допомогою онлайн конфігуратора. Налаштуванню піддається абсолютно все, починаючи від зовнішнього вигляду (колір, матеріали, фактура) і закінчуючи внутрішніми елементами та освітленням. Детальніше про конфігуратор MyStyle читайте в цій статті.

SmartDevice — нове мислення для розумної організації продуктів харчування

Встановлення модуля SmartDeviceBox

Встановлення модуля SmartDeviceBox

SmartDeviceBox — ключ до розумного зберігання продуктів харчування. Завдяки встановленню модуля SmartDevice холодильники, морозильні камери і винні шафи Liebherr можуть управлятися дистанційно за допомогою телефону або планшета. Також підтримується інтеграція з сервісом голосового помічника Amazon Alexa. Тим кому більше подобається повна автоматизація до смаку припаде можливість використовувати SmartDevice спільно з додатком IFTTT.

FridgeCam — камера від Liebherr та Smarter

FridgeCam — камера від Liebherr та Smarter

Установка камер Liebherr FridgeCam, розроблених спільно зі Smarter, дозволяє заглянути всередину свого холодильника, де б ви не знаходилися. Кожен раз, коли двері закриваються, камера робить знімок внутрішнього простору, а інтелектуальна система розпізнає продукти на знімку. Надалі вона буде використовуватися для автоматичного створення списків наявних продуктів і тих, які необхідно купити.

Унікальний дизайн Liebherr

Новинка дизайнерської серії, комбінований холодильник «PaintingArt» поєднує в собі мистецтво і технології. Абстрактний малюнок на фасаді підштовхує глядача до натхнення і створення нових ідей. Модель вражає не тільки зовні, але і всередині, завдяки наявності технологій NoFrost, DuoCooling і класу енергоефективності A +++. Крім того, на стенді присутні яскраві моделі серії ColourLine в кольорах Neon Orange, Kiwi Green і Frozen Blue.

Відвідайте нас на IFA 2018 у залі 2.1, стенд 201 і познайомтеся з нашими новинками.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у Вас виникають питання щодо прочитаного або Ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.